Вочевидь, ви вже знаєте: з кожним роком ресурсів, завдяки яким людство виживає стає все менше, а масштаби їх споживання лише збільшуються. Наше довкілля стоїть на критичній межі, а до точки неповернення стає все ближче. Яким чином врятуватися від катастрофи, що наближується? В ідеалі, - перейти на альтернативні джерела енергії: сонячну, вітрову, водну та інші. А почати можна зі зменшення споживання енергоресурсів. Українські школи та університети, в своїй переважній більшості, лишаються одними з найменш енергоефективних установ. І хоча нові тарифи змушують задуматися про економію навіть тих, для кого збереження довкілля не було принциповим питанням, ситуація все ще плачевна.
Проблеми з опаленням та проблема економії енергоресурсів виникають кожний рік в Україні ,з війною проблем побільшало, постійні обстріли енергоструктури , проблеми з водою, знищення енергетичних об ‘єктів пов’язані з енергетичною кризою в містах України, почали проявлятися у зменшенні лімітів на теплопостачання та економії електороенергїї.
Робота закладу полягає в тому, що навіть у звичайного школяра є можливість допомогти своєму навчальному закладу зберегти енергію, кошти і довкілля на чолі з педагогами проводячи різноманітні акції та розробки різноманітних проєктів для подальшої реалізації їх в життя.